O firmie

 

Miło nam powitać Państwa na naszej stronie. Jeśli jesteś pasjonatem techniki i chcesz mieć mechanicznego pomocnika, posiadasz firmę, w której potrzebujesz sprytnego i niezawodnego urządzenia porządkowego czy jesteś Gminą, która chce się zabezpieczyć na wypadek zimy zdecydowanie dobrze trafiłeś. Zresztą, tak jak nam mówi doświadczenie jest dużo więcej powodów, dla których ludzie kupują nasze traktorki.

Traktomix jest młodą prężną firmą. Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Przede wszystkim przygotowujemy traktor pod indywidualnego klienta. Fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu, sprawdzenie go, wykonanie przeglądu i przygotowanie skompletowanych maszyn. To zadania, które standardowo są wykonywane w procesie sprzedaży. Nasze traktory są sprowadzane bezpośrednio z Japonii od wyspecjalizowanych firm, które trudnią się ich sprzedażą. Umowy podpisane z tymi firmami pozwalają nam na sprowadzanie egzemplarzy w dobrym stanie pierwotnym i takie właśnie traktorki możecie u nas zobaczyć. Przed oddaniem klientowi możemy jako dodatkową usługę pomalować traktor, wymienić opony na nowe itp. Jednak naszym zdaniem w zdecydowanej większości takie zabiegi nie są konieczne. Wystawiamy pisemną gwarancję oraz gwarantujemy serwis pogwarancyjny. Posiadamy teren ziemny, gdzie można przetestować traktorki.

Od samego początku kładliśmy duży nacisk na jakość sprzedawanego sprzętu, szeroką gamę osprzętu i poczucie bezpieczeństwa klienta. Właśnie dlatego nasz serwis jest na wysokim poziomie, a gama oferowanych maszyn jest największa na polskim rynku. Takie profesjonalne podejście do obsługi konsumenta doprowadziło firmę do stanu obecnego. Teraz firma jest potentatem w skali nie tylko Polski, ale i Europy. Doświadczeni mechanicy mają do dyspozycji nowoczesny park maszynowy. Handlowcy zawsze są w stanie przedstawić szeroką ofertę zarówno traktorków jak i osprzętu dedykowanego do nich. Każdą sprzedaż traktujemy indywidualnie, dzięki czemu klient ma 100% satysfakcji. Oczywiście dysponujemy własnym transportem i jesteśmy w stanie dowieźć traktorek bądź cały zestaw w dowolne miejsce w Polsce jak i w Europie.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową samych maszyn i akcesoriów, czego można sprawnie dokonać na naszym sklepie internetowym, a w razie pojawiających pytań przesłać zapytanie drogą mailową bądź przez telefon.

 

Cechy mini traktorów, które decydują o ich tak dużym powodzeniu:

  • Uniwersalność – możemy podpiąć bardzo różne osprzęty tworząc nawet typowy traktor komunalny (kosiarka bijakowa, zamiatarka, pług do śniegu, ogrzewana kabina), traktorek do wygarniania obornika w rolnictwie czy np. w stadninie koni (ładowacz czołowy z łyżką wymienianą na widły do obornika, widły do palet, widły do gnoju oraz lemiesz do śniegu), do prac w większym ogrodzie przy domu(glebogryzarka, pług do śniegu, ładowacz czołowy, kosiarka bijakowa). Zastosowań może być dużo więcej. Przecież posiadamy nawet mini koparki zakładane na zawieszeniu 3-pkt traktorka.
  • Niezawodność - taką opinię posiadają produkty kupowane w Japonii, a cóż można w takim razie powiedzieć o dziale produkcji gdzie od dziesięcioleci kilka głównych firm biło się o klienta na wymagającym japońskim rynku. Przede wszystkim należy pamiętać o wymianie filtrów i płynów oraz uważać na czystość chłodnicy(nie powinno być resztek roślinnych), a traktorek będzie bezawaryjnie służył wiele lat. Kupując w firmie Traktomix macie Państwo pewność pomocy również w okresie pogwarancyjnym.
  • Ekonomia – sprzęt używany zawsze mniej kosztuje, a w tym przypadku w późniejszym okresie nie traci na wartości. W cenie traktorka wykonywany jest pełen przegląd i udzielana roczna gwarancja na mechanikę.

Zapraszamy do stałej współpracy polskie jak i zagraniczne firmy chcące pośredniczyć w sprzedaży naszych produktów.
Jesteśmy przygotowani do przedstawienia interesującej oferty.


Dotychczasowi nasi kontrahenci są z wielu państw Europy.